SEMACH - Výroba plošných spojů

Stav zakázky

Číslo Vaší zakázky:    

Postup ve výrobě a konečnou cenu evidujeme v zadávacím formuláři v Excelu. V pravé části formuláře jsou uvedeny údaje, kdy a kdo jednotlivé operace prováděl a zda jsou už vyřízeny. Čím více se jich už na zakázce provedlo, tím více se blíží termín reálného dodání.

K získání informací potřebujete znát číslo své zakázky, které vám bylo sděleno v potvrzení objednávky nebo si je zjistěte na čísle 571 615 518, případně mobilu 603 781 721. Zde můžete také získat nejaktuálnější informace o své zakázce. Případné informace však žádejte až několik dní od zaslání objednávky, až zakázku rozpracujeme. Pokud po zadání čísla nedostanete informaci, opakujte žádost později.


Požadavky pro výrobu a výpočet ceny :

Pro zadání výroby potřebujeme vědět některé informace. Máte možnost buď vyplnit formulář v Excelu, kde se zároveň dozvíte alespoň přibližnou cenu nebo objednávku ve Wordu, textové podobě, Html nebo předvyplněný email nebo sdělit údaje uvedené v seznamu vedle obrázku.

Zadávejte pouze hodnoty ve žlutém poli nebo v rozbalovací nabídce. Nápověda je vázaná na konkrétní políčko. V dolní části jsou výsledné hodnoty, samostatně položky výroby, přípravy a dopravného a celková částka za zakázku včetně poštovného.

Soubory ke stažení :

Pokud vyplníte uvedený ceník, odešlete tento soubor, data pro výrobu a Vaše obchodní údaje + adresu, na kterou má být zakázka zaslána na semach@semach.cz. Vyplněný ceník však v žádném případě není podklad pro fakturaci!

Pokud soubor cenik.xls nepoužijete, prosíme o sdělení alespoň prvních 8 bodů :

 1. Emailová adresa na potvrzení přijetí zakázky, cenové nabídky a odeslání hotové zakázky.
 2. Objednávka – Název firmy, fakturační a dodací adresu, IČO, DIČ a NUTNÝ je kontaktní telefon a jméno pracovníka. Případně formu zadavatele ( firma, soukromá osoba ).
 3. Název plošného spoje, jakýkoli text uvedený i čitelně v motivu plošného spoje. Při opakování zakázky uvádějte tento název a číslo zakázky tehdy přidělené.
 4. Počet kusů, při drážkování i násobný počet v obou osách přířezu.
 5. Vrtání - ručně, CNC automatem, nevrtat.
 6. Typ plošného spoje - jednostranný, oboustranný, prokovený, flexibilní, hliníkový nebo lept do kovů.
 7. Povrchová úprava – cíny Ormecon, přetavením nebo HAL, pájecí lak nebo spray, imerzní zlato nebo bez povrchové úpravy.
 8. Nepájivá maska, servisní potisk a počet vrstev.
 9. Druh materiálu, síla mědi a síla laminátu :
 10. Typ dat a verze programu, případně vrstvy peo vygenerování :
 11. Mechanické dělení - nedělit, stříhat, frézovat obrys nebo výřezy, drážkovat přířez, stříhat a frézovat výřezy, drážkovat a frézovat výřezy.
 12. Další operace - testování, speciální povrchy, speciální požadavky.
 13. Formu dodání - osobní převzetí, poštou : doporučený dopis, na dobírku, Profi balíkem, EMS, vlakem kurýr, PPL balík do 24 hodin nebo na dobírku.
 14. Datum zadání zakázky a požadovaný dodací termín - expres 1 – 15 dní, jinak standardně.